-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Ansmann M250F Czarny Latarka ręczna
Symbol:
1600-0171
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4013674118212 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Bryzgoszczelny | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Odporność na wstrząsy do | 1 m |
| Odporny na wstrząsy | Tak |
| Typ latarki | Latarka ręczna |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski, Obrotowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Nie zsuwają się | Tak |
| Żywotność baterii | 10 h |
| Liczba obsługiwanych baterii | 3 |
| Czas pracy baterii (tryb boost) | 3 h |
| Głębokość produktu | 123 mm |
| Wysokość produktu | 34 mm |
| Waga produktu | 126 g |
| Szerokość produktu | 34 mm |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Pasek na rękę | Tak |
| Smycz na klucze | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 3 szt. |
| Liczba poziomów mocy | 4 |
| Odległość wiązki światła (max) | 150 m |
| Tryby latarki | Tryb Stroboskopu |
| Tryby latarki | Tryb SOS |
| Tryby latarki | Eko |
| Tryby latarki | Wysoki |
| Moc świetlna (max) | 260 lm |
| Moc świetlna (min) | 75 lm |
| Ilość lamp | 1 |
| Lampy | 5 W |
| Ręczne ustawianie ostrości | Tak |
| Szerokość | 52mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 150mm |
