-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Ansmann HS5R Czarny Latarka ręczna LED
Symbol:
1518559
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4013674139828 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 45 °C |
| Klasa ochrony | III |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Certyfikaty | RoHs |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ latarki | Latarka ręczna |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Źródło ładowania | Prąd przemienny, USB |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Akumulatorek | Tak |
| Czas ładowania | 4 h |
| Pojemność baterii | 2600 mAh |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 2 h |
| Głębokość produktu | 81 mm |
| Waga produktu | 542 g |
| Szerokość produktu | 104 mm |
| Wysokość produktu | 214 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 91 mm |
| Wysokość opakowania | 238 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 963 g |
| Szerokość opakowania | 126 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewody | USB |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Moc świetlna (min) | 105 lm |
| Strumień świetlny | 420 lm |
| Typ lamp | LED |
| Odległość wiązki światła (max) | 500 m |
| Moc lampy | 5 W |
| Szerokość | 52mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 150mm |
