-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Ansmann 1900-0118 kabel do ładowania pojazdów elektrycznych Czarny Typ 2 3 7,5 m
Symbol:
8887929
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4013674195183 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Typ przewodu | IEC 61851-1 Mode 3 |
| Złączka 2 | Typ 2 |
| Końcówka ochronna | Tak |
| Rozmiar złącza 2 | Pleciony |
| Rozmiar złącza 1 | Pleciony |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolor uchwytu | Biały |
| Złączka 1 | Typ 2 |
| Wodoodporność | Tak |
| Napięcie pracy | 400 V |
| Maksymalna moc operacyjna (trójfazowa) | 11 kW |
| Maksymalny prąd roboczy (trójfazowy) | 16 A |
| Ilość faz | 3 |
| Długość kabla | 7,5 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -25 - 55 °C |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Walizka | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 85mm |
| Długość | 340mm |
| Wysokość | 560mm |
