-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Ansmann 1001-0146 pojazd ładowarki 6 - 14 V Czarny
Symbol:
100365349
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4013674192915 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Prąd wejściowy | 1.4 A |
| Wtyczka | Typ C (wtyczka eur) |
| Pojemność baterii (max) | 200 Ah |
| Prąd wyjściowy | 10 A |
| Pojemność baterii (min) | 7 Ah |
| Moc wyjściowa | 2,8 kW |
| Napięcie ładowania | 6 - 14 V |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 310mm |
| Długość | 730mm |
| Wysokość | 350mm |
