-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Ansmann 1001-0143 pojazd ładowarki 6 - 12 V Czarny
Symbol:
O4013674192885
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4013674192885 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Pojemność baterii (max) | 60 Ah |
| Prąd wyjściowy | 2 A |
| Napięcie ładowania | 6 - 12 V |
| Diody LED | Tak |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Wtyczka | Typ C (wtyczka eur) |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność baterii (min) | 4 Ah |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 310mm |
| Długość | 730mm |
| Wysokość | 350mm |
