-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Amplituner AV Wzmacniacz mocy audio/wideo PT-HDBT-1020C-RX
Symbol:
14902973000
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4251364735800 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Obsługa dwukierunkowa | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Diody LED | Tak |
| HDCP | Tak |
| Obsługiwane typy kabli | Cat6a |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Model | Amplituner |
| Maksymalny dystans transferu | 100 m |
| Szerokość pasma | 18 Gbit/s |
| Napięcie pracy | 24 V |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wersja USB | 1.1/2.0 |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Ilość portów USB | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Port HDBaseT | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Szerokość | 35mm |
| Długość | 165mm |
| Wysokość | 104mm |
