-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Amazon Echo Show 11
Symbol:
B0DC96PPZK
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0840414658301 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kształt | Prostokątny |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Wirtualny asystent | Amazon Alexa |
| Kolor produktu | Biały |
| Szerokość produktu | 127 mm |
| Głębokość produktu | 254 mm |
| Waga produktu | 1,05 kg |
| Wysokość produktu | 182 mm |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 11" |
| Rozdzielczość kamery | 13 MP |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Szerokość | 307mm |
| Długość | 210mm |
| Wysokość | 123mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Przekątna ekranu:
11"
Dane producenta
CK MEDIATOR POLSKA Sp. z o.o. sp.k.
Patriotów 110
04-844 Warszawa
Poland
GPSR@ckmediator.pl
