-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Alessi BG03R chlebak Czerwony
Symbol:
BG03 R
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8003299443116 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Wysokość produktu | 140 mm |
| Szerokość produktu | 340 mm |
| Szerokość | 158mm |
| Długość | 391mm |
| Wysokość | 238mm |
