-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Alcatel-Lucent Enterprise ALE-300 telefon VoIP Niebieski LCD
Symbol:
7384216
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 3326744930258 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Typ produktu | Telefon IP |
| Typ słuchawki | Zestaw słuchawkowy przewodowy |
| Obsługa PoE | Tak |
| Pobór mocy | 1,4 W |
| Waga produktu | 1,48 kg |
| Szerokość produktu | 228 mm |
| Głębokość produktu | 162 mm |
| Wysokość produktu | 219 mm |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 85% |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Klient DHCP | Tak |
| NFC | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Typ interfejsu Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Liczba dołączonych rączek | 1 szt. |
| Zestaw słuchawkowy w zestawie | Tak |
| Stacja bazowa | Tak |
| Rozdzielczość | 240 x 320 px |
| Przekątna ekranu | 3,5" |
| Typ ekranu | LCD |
| Głośnik | Tak |
| Wtyk słuchawek z mikrofonem | RJ-9 |
| liczba portów RJ-9 | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Szerokość | 93mm |
| Długość | 245mm |
| Wysokość | 238mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Rozdzielczość:
240 x 320 px
Przekątna ekranu:
3,5"
