-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Alcatel-Lucent Enterprise 8262 Telefon w systemie DECT Czarny
Symbol:
2814821
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 3326744920136 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Typ mocowania | Biurko |
| Kolor produktu | Czarny |
| Podświetlane przyciski | Tak |
| Staromodny telefon | Nie |
| Czas gotowości | 160 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas ładowania | 6 h |
| Czas rozmowy | 17 h |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Pojemność baterii | 1100 mAh |
| Wysokość produktu | 145 mm |
| Waga produktu | 180 g |
| Szerokość produktu | 55 mm |
| Głębokość produktu | 23 mm |
| Programowalne hotkeys | Tak |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 55 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Wersja Bluetooth | 4.1 |
| Bluetooth | Tak |
| Typ słuchawki | Zestaw słuchawkowy bezprzewodowy |
| Model | Telefon w systemie DECT |
| Liczba dołączonych słuchawek | 1 |
| Przekątna ekranu | 2,4" |
| Kolory wyświetlacza | 65536 kolorów |
| Kolor podświetlenia | Biały |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Rozdzielczość | 320 x 240 px |
| Podświetlany ekran | Tak |
| Kodeki dźwiękowe | G.726 |
| Wtyk słuchawek z mikrofonem | 3,5 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85171800 |
| Diody LED | Status |
| Pozycje rejestru połączeń | 50 |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Alarm wibracyjny | Tak |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Szerokość | 138mm |
| Długość | 388mm |
| Wysokość | 228mm |
Gwarancja:
24 miesięcy
Rozdzielczość:
320 x 240 px
Przekątna ekranu:
2,4"
