-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Alcatel-Lucent Enterprise 3BN67371AA część zamienna / akcesorium do telefonów
Symbol:
3BN67371AA
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 3326744927067 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Alcatel-Lucent |
| Ilość | 1 |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kompatybilność | 8244 DECT |
| Szerokość | 60mm |
| Długość | 134mm |
| Wysokość | 95mm |
