Activejet ATH-2120BN Toner (zamiennik HP 212A W2120A; Supreme; 5500 stron; czarny)
Symbol: ATH-2120BN
Gwarancja 60 miesięcy
438.00
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 12.99
Paczkomat InPost 12.99
Odbiór w punkcie DHL POP 12.99
Specyfikacja
Rodzaj dostawy Jednopak
Model Zamiennik
Kompatybilność z marką HP
Wydajność stron z czarnym tonerem 5500 stron(y)
Ilość sztuk 1
Kolor(y) wkładów drukujących Czarny
Zastępuje HP 212A W2120A
Kod OEM HP 212A W2120A
Rodzaj opakowania Pudełko
Opis blokowy Activejet Toner
Wersja Supreme
Technologia druku Druk laserowy
Piktogram(y) zagrożenia GHS07: Substancje drażniące
Piktogram(y) zagrożenia GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska
Szerokość 355mm
Długość 170mm
Wysokość 125mm