ASUS ROG Strix OLED XG34WCDG monitor komputerowy 86,4 cm (34") 3440 x 1440 px UltraWide Quad HD QD-OLED Czarny
Symbol: XG34WCDG
szt.
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Kurier (Pobranie) 21.99
Dostępność Średnia dostępność
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
Specyfikacja
Pozycjonowanie na rynku Gaming
Kolor produktu Czarny
Kolor nóżek Czarny
Napięcie wejściowe AC 100 - 240 V
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Tryb wyłączenia 0,3 W
Pobór mocy 36 W
Zużycie energii w trybie energooszczędnym 0,5 W
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Klasa efektywności energetycznej (SDR) F
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin 50 kWh
Skala efektywności energetycznej Od A do G
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin 32 kWh
Klasa efektywności energetycznej (HDR) G
Głębokość urządzenia (z podstawą) 199 mm
Wysokość urządzenia (z podstawą) 545 mm
Szerokość urządzenia (z podstawą) 812 mm
Szerokość (bez podstawy) 812 mm
Waga (z podstawą) 8,3 kg
Głębokość (bez podstawy) 108 mm
Waga (bez podstawy) 6,2 kg
Wysokość (bez podstawy) 380 mm
NVIDIA G-SYNC Tak
AMD FreeSync Tak
Typ AMD FreeSync FreeSync Premium Pro
Technologia niskiej emisji światła niebieskiego Tak
Technologia eliminująca migotanie obrazu Tak
Tryb gry Tak
Obsługa VESA Adaptive Sync Tak
Typ NVIDIA G-SYNC G-SYNC Compatible
Rodzaj opakowania Pudełko
Waga wraz z opakowaniem 11,7 kg
Szerokość opakowania 930 mm
Głębokość opakowania 224 mm
Wysokość opakowania 515 mm
Standard gamy kolorów DCI-P3
Typ pomiaru czasu reakcji GTG (Gray to Gray)
Czas odpowiedzi (typowy) 0,03 ms
Jasność wyświetlacza (typowa) 250 cd/m²
Długość przekątnej ekranu (cm) 87 cm
Technologia wyświetlacza QD-OLED
Kąt widzenia w poziomie 178°
Częstotliwość odświeżania pionowego 48 - 175 Hz
Rozdzielczość 3440 x 1440 px
Współczynnik kontrastu (typowy) 1500000:1
Kolory wyświetlacza 1.073 billionów kolorów
Rozmiar obrazu (w pionie) 33,7 cm
Częstotliwość odświeżania poziomego 280 - 280 kHz
Kształt ekranu Zakrzywiony
Typ matrycy OLED
Rozmiar obrazu (w poziomie) 80 cm
Rozmiar plamki 0,232 x 0,232 mm
Przekątna ekranu 34"
Kąt widzenia (pionowy) 178°
Typ HD UltraWide Quad HD
Natywna proporcja obrazu 21:9
Ekran dotykowy Nie
Maksymalna częstotliwość odświeżania 175 Hz
Jasność wyświetlacza (szczytowa) 1000 cd/m²
Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak
Ekran matowy Tak
Paleta barw 99,3%
Klasyfikacja krzywizny ekranu 1800R
Technologia High Dynamic Range (HDR) DisplayHDR 400 True Black
Wbudowana kamera/aparat Nie
Wbudowane głośniki Nie
Regulowana wysokość (max) 11 cm
Zakres kąta nachylenia -5 - 20°
Kensington Lock Tak
Obrotowe Tak
Typ gniazda zamka kabla Kensington
Interfejs do montażu panelu 100 x 100
Regulacja pochylenia Tak
Regulacja wysokości Tak
Obracany -25 - 25°
Standard VESA Tak
Możliwość montażu na ścianie Tak
Ilość DisplayPort 1
Wersja DisplayPort 1.4
Wersja HDMI 2.1
Ilość portów HDMI 2
Wbudowany USB hub Tak
Wyjścia słuchawkowe 1
Wyjście na słuchawki Tak
Ilość portów USB typu C downstream 1
HDMI Tak
Ilość portów USB Typu A downstream 2
Maksymalne zasilanie USB 15 W
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C Tak
Wersja USB hub 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Zasilanie USB Tak
Specyficzne technologie ASUS OLED Care
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) Forest Stewardship Council (FSC) Mix
Szerokość 508mm
Długość 925mm
Wysokość 221mm
Gwarancja:
24 miesięcy
Rozdzielczość:
3440 x 1440 px
Przekątna ekranu:
34"
Dane producenta
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist