ASUS ExpertBook B3605CCA-MB2007X Ultra 5 225H 16.0"WUXGA 300nits 60Hz Wide view AG 16GB DDR5 SSD512 Intel Graphics WLAN+BT 4G LT
Symbol: B3605CCA-MB2007X
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Paczkomat InPost 0
Odbiór w punkcie DHL POP 0
Specyfikacja
Liczba rdzeni procesora 14
Liczba wątków 14
Producent procesora Intel
Maksymalne taktowanie procesora 4,9 GHz
Typ procesora Intel Core Ultra 5
Typ pamięci procesora Smart Cache
Cache procesora 18 MB
Model procesora 225H
Wydajne rdzenie 4
Efektywne rdzenie 8
Podstawowa moc procesora 28 W
Maksymalna moc turbo 115 W
Rdzenie o niskiej wydajności energetycznej 2
Generacja procesora Intel Core Ultra (Series 2)
Model wbudowanej karty graficznej Intel Graphics
Typ zintegrowanej karty graficznej Intel Graphics
Wbudowana karta graficzna Tak
Producent wbudowanego procesora graficznego Intel
Maksymalna pojemność pamięci 64 GB
Typ pamięci RAM DDR5-SDRAM
Pamięć RAM 16 GB
Rodzaj pamięci SO-DIMM
Typ produktu Laptop
Kolor produktu Szary
Nazwa koloru Gentle Grey
Prąd wyjściowy adaptera AC 3,25 A
Częstotliwość adaptera AC 50 - 60 Hz
Napięcie wejściowe adaptera AC 100 - 240 V
Napięcie wyjściowe adaptera AC 20 V
Obsługiwana moc adaptera AC 65 W
Zasilanie USB Tak
Port ładowania USB typu C Tak
Szerokość produktu 358,4 mm
Głębokość produktu 253,9 mm
Wysokość (z tyłu) 1,9 cm
Wysokość (z przodu) 1,89 cm
Waga produktu 1,78 kg
Typ gniazda zamka kabla Kensington
Moduł TPM (Trusted Platform Module) Tak
Kensington Lock Tak
Wersja TPM 2.0
Ochrona hasłem Tak
Bluetooth Tak
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 10 Mbit/s
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 100 Mbit/s
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 1000 Mbit/s
Standardy Wi- Fi Wi-Fi 6E (802.11ax)
Wersja Bluetooth 5.4
Podstawowy standard Wi-Fi Wi-Fi 6E (802.11ax)
Przewodowa sieć LAN Tak
Typ anteny 2x2
Podświetlenie LED Tak
Przekątna ekranu 16"
Typ HD WUXGA
Maksymalna częstotliwość odświeżania 60 Hz
Natywna proporcja obrazu 16:10
Jasność 300 cd/m²
Paleta barw 45%
Ekran matowy Tak
Ekran dotykowy Nie
Rozdzielczość 1920 x 1200 px
Przestrzeń barw RGB NTSC
Stosunek ekranu do obudowy 85%
Wbudowany mikrofon Tak
System dźwięku Dirac
Zainstalowany system operacyjny Windows 11 Pro
Certyfikaty zgodności REACH
Certyfikaty zgodności RoHS
Pojemność pamięci SSD 512 GB
Liczba zainstalowanych dysków SSD 1
Interfejs pamięci SSD PCI Express 4.0
Rozmiar dysku SSD M.2 2280 (22 x 80 mm)
Obsługiwane karty pamięci MicroSD
Całkowita pojemność dysków SSD 512 GB
Całkowita pojemność dysków 512 GB
Zintegrowany czytnik kart Tak
NVMe Tak
Typ dysku SSD M.2
Nośniki SSD
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon Tak
Ilość portów HDMI 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A 2
Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C 2
Wersja HDMI 2.1 TMDS
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1
Pojemność baterii 50 Wh
Ilość komór baterii 3
Rodzaj baterii Litowo-jonowa (Li-Ion)
Windows Hello Tak
Kamera na podczerwień (IR) Tak
Typ przedniej kamery Full HD
Przednia kamera Tak
Klawiatura numeryczna Tak
Podświetlana klawiatura Tak
Urządzenie wskazujące Touchpad
Jednostka procesora neuronowego (NPU) Intel AI Boost
Szerokość 475mm
Długość 65mm
Wysokość 285mm
Gwarancja:
36 miesięcy
Pamięć RAM:
16 GB
Rozdzielczość:
1920 x 1200 px
Przekątna ekranu:
16"
Dane producenta
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist